Balagurpo - מעבר לדף הבית Facebook Login התחבר / הירשם
  • פיילוט ייחודי לביטוח משכנתא - שלום, לאחר פניות רבות התקשרנו עם קבוצת ביטוח שיכולה להוזיל את עלויות ביטוח המשכנתא שלכם (חיים+נכס) ולמי שמעוניין אף כיסויים ביטוחיים נוספים. מלבד התנאים שלדעתי מאוד אטרקטיביים, מקבלים חברי הקבוצה בנוסף: 1. מנהל תיק לקוח - גורם אחד שייתן לכם מענה לאורך כל חיי הפוליסה, ללא מעבר דרך שרות לקוחות. גורם אחד ויחיד - יתרון אדיר! 2. חודשיים חינם 3. הנחה משמעותית לאחר ביצוע סקר שוק בין הצעותיהן של מספר חברות מבטחות הפיילוט מוגבל במשתתפים/זמן ונשמח לשמוע פידבקים, לגבי שביעות רצונכם מאטרקטיביות ההצעה. הרישום לפיילוט הוא דרך דף הארועים שלנו בלינק המצורף מטה: (ראו את הארוע המופיע בראש הרשימה) תהנו!
  • 04.08 ערב מכירה לשיש אבן קיסר/קוריאן - בתאריך 04.08 נקיים ערב מכירה מיוחד שיכלול הנחות חסרות תקדים לשיש "אבן קיסר" ומשטחי עבודה "קוריאן". הערב בחסות "אבן קיסר" ו"ניגא" שימו לב כי מספר הנרשמים לערב מוגבל ל25 זוגות בלבד! ועל בסיס כל הקודם.
  • "בא לגור פה" - "בא לגור פה" היא פינה קטנה, שהשינוי שהיא מעניקה לכם רוכשי הדירות היא בשפה הפשוטה שאנו משתמשים בה, על מנת שתראו שאנו מבינים לליבכם באמת ובתמים. "בא לגור פה" מורכבת מקבוצה קטנה של חברים שלא הכירו מעולם ובדיוק כמוכם רכשו דירה מקבלן. חוו לבד את אותן החוויות, חלקן נעימות יותר וחלקן פחות, בדיוק כפי שאתם חווים כעת, עד אשר נפגשו והחליטו שיחד הם יכולים לעשות טוב יותר בעצמם ולמען כלל דיירי השכונה. "בא לגור פה" היום פה למענכם עם כל הידע והניסיון שצברנו על מנת לתת לכם את הסביבה התומכת תקופה ארוכה לפני הכניסה לדירה, על מנת שלא תצטרכו לעבור את המשא הארוך לעבר דירת חלומותיכם, לבד! אנחנו נציע לכם כלים ומוצרים רבים אשר לטעמנו, באי הוודאות הרב ששורר והאילוצים הרבים שהקבלן מציב, יסייעו לכם לקבל את ההחלטות האופטימאליות והנכונות ביותר עבורכם. נציע לכם מוצרים (מוחשיים ולא מוחשיים) כאלה שאנחנו בעצמנו היינו משתמשים או רוכשים, לא נכניס לכם כוכביות, תמונות "להמחשה בלבד", וכל מיני "לא כוללים" לשום מוצר שנציע לכם. אם מוצר כל שהוא יכלול משהוא שיכול לאכזב אתכם אנחנו נדגיש זאת בצורה הבולטת ביותר. אם יש מוצר שבאמת יאכזב אתכם אנחנו נרגיש זאת מיד, אבל פשוט תפנו אלינו ואנחנו נעשה הכל על מנת לשפרו עבורכם. אנחנו ניתן לכם שרות באופן הכי טוב שאפשר, כמוכם גם אנחנו סבלנו רבות משרות לקוחות גרוע, ולכן נשתדל לתת לכם מענה מהיר לכל בעיה. תשלחו מייל או אפילו תתקשרו אלינו ונעשה הכל על מנת שתהיו שבעי רצון. חברי "בא לגור פה"
  • מימוש עסקת מוצרי החשמל ב"רדיו אורון" - ניתן לממש את הצעות המחיר השונות בכל רגע נתון, שימו לב כי מחירון הטלוויזיות מתעדכן כל הזמן. יש לוודא מחיר בסמוך למועד ביצוע העסקה. אנחנו לא מעדכנים את המערכת באותה תדירות שבה מתעדכנים מחירי הטלוויזיות.
  • חדש! הצעה לייעוץ וליווי בלקיחת משכנתא - מי שמעונין בתאום פגישה מתבקש לסמן V במקום הייעודי לכך בראש הדף

ברוכים הבאים לאתר דיירי כפר סבא הירוקה


ברוכים הבאים לאתר שכונת כפר סבא הירוקה


על מנת להכנס לאתר, יש צורך לעבור הליך הרשמה קצרצר, וזאת על מנת שנזהה דיירים אמיתיים בפרוייקט
בסוף תהליך אישור ההרשמה, תהיו חשופים לכל הצעות המחיר ואירועי המכירה המיוחדים שלנו

למען הסר ספק, באלגורפה אינו אתר מטעם הקבלן או היזם בפרוייקט
אני משתמש חדש   משתמש חדש
הרשם באמצעות פייסבוק
כל השדות הם חובה *
בהרשמה את/ה מאשר/ת את תקנון האתר ומאשר/ת קבלת דואר / מסרונים מצוות האתר
אני משתמש קיים   משתמש קיים
התחבר באמצעות פייסבוק
שכחתי סיסמאלהורדת אקסל
ניהול הדירה
של באלגורפה

אקסל ניהול הדירה של באלגורפה