Balagurpo - מעבר לדף הבית Facebook Login התחבר / הירשם
  • כיצד זה עובד? הוראות הפעלה בסיסיות - דייר/ת יקרים שלום רב , "בא לגור פה" מברכת את הצטרפותכם לאתר הפרויקט שלכם, Gindi Art בהוד השרון. "בא לגור פה" פה עבור כל אחד ואחת מכם על מנת לפתוח לכם את הדלת הראשונה במסע הארוך שנקרא רכישת דירה. על מנת שתדעו מה הם הכלים שאנחנו מציעים לכם וכיצד מתנהל האתר, להלן הסבר קצר: מנהל אתר מנהל האתר פה על מנת לכוון לעזור ובאמת להשתדל למענכם בכל השאלות וההתלבטויות שיצוצו לכם במהלך הדרך, לפעמים גם לנו לא יהיו תשובות לכל השאלות שלכם אבל נעשה הכל בכדי לעזור. בסופו של יום גם אנחנו רק בני אדם. קבוצת רכישה צרכניות חברת "בא לגור פה " לא מאמינה "בדואר זבל " גם אנחנו צרכנים ובאמת שאין לנו סבלנות לזה בעצמנו. קבוצת רכישה צרכניות לכל מוצר/ שירות יפורסמו באתר בפורום המותאם להם ע"י הודעה ממנהל האתר בראש הדף. בראש הדף של כל פורום יפתח רישום לאותו מוצר/ שירות על ידי סימון במקום המתאים. תוכל/י להצטרף לאותה קבוצה צרכנית והספק ייצור עמך קשר. שתי בקשות לנו אליכם: 1. אנא הירשמו באמת אבל רק באמת אם אתם מעוניינים במוצר/שירות. 2. אנא וודאו שהפרטים ליצירת קשר עם מי מכם שנרשם לקבוצה רשומים נכון בכרטיס הדייר. שלוש הארות לנו בשבילכם: 1. כל ההצעות לקבוצות הצרכניות מפורסמות תמיד בקטגוריות "קבוצות רכישה" בדף הראשי 2. במידה ויש לכם שאלה/הסתייגות לגבי הצעת מחיר זו או אחרת אנא פנו למנהל האתר ואנו נפנה אליכם במהרה ובצורה עניינית 3. ספק אשר נמצא בהסכם עימנו ויעבוד עם דיירי "בא לגור פה" מתחייב להעניק את הצעתו לדייר כפי שמסר אותה למנהלי "בא לגור פה" לרבות התעריף שהוסכם בהצעה. בנוסף יודגש כי בראש ובראשונה הספק מחויב לתת דגש על שירות ברמה הגבוהה ביותר לדיירי "בא לגור פה". במידה ואחד הספקים לא יעמוד בהתחייבויות כלפיכם, אנא יידעו את מנהל האתר שלכם בדחיפות .אנו לא תהסס לסיים התקשרות עם כל ספק אשר לא יבצע התחייבויותיו כראוי. ערבי קונספט צרכניים "בא לגור פה" עורכת מעת לעת ערבי קונספט צרכנים עם חברות מובילות במשק, מידע על ערבים אלו יפורסמו באתר בפורום המיועד להם בראש הדף ולעיתים נשלח לכם הזמנה אישית למייל שלכם עם פרטים על אותו ערב. במקביל יפתח רישום באתר על מנת לאמוד את רמות המשתתפים לאותו ערב, במרבית המקרים הדיירים שירשמו באתר לערבים אלו ויגיעו לאותו ערב ייהנו מצו'פר אישי . ***נשמח לקבל הצעות ורעיונות לשיפור ולשם כך הקמנו פורום ייעודי העונה לאותו השם
  • פורום עיצוב הדירה בליווי שרון דוד - שרון דוד – תכנון ועיצוב פנים המשרד הוקם ב- 1995 ועוסק בעיצוב פנים פרטי ומסחרי וכן נותן שרותים של ליווי, ביצוע ופקוח. המשרד מעניק שרותי תכנון משלב הפרוגרמה ומלווה את הפרויקטים בכל השלבים החל מסקיצות, הכנת תכניות עבודה מפורטות לביצוע הכוללות תכניות חשמל ואינסטלציה, תכנון רהוט, בחירת חומרים וכלה בפיקוח וליווי עד סיום הפרויקט. תהליך העבודה נעשה במשותף עם הלקוח וביחד "נתפר" בית חלומותיו, לפי צרכיו, מידותיו ורצונותיו של הלקוח. אני מאמינה כי העיצוב הוא בשביל הלקוח בלבד ולשביעות רצונו המלאה. בנוסף ניתנים כהשלמת החבילה שרותי קבלן ופקוח מה שמקנה יתרון במציאת בעלי מקצוע וקבלת חבילה שנותנת מענה לכל התחומים במהלך שיפוץ.
  • Gindi Art מתחם 1200 הוד השרון (Highrise) - פרויקט גינדי ארט - Gindi Art יוקם בשכונת הר-1200 החדשה, בין הרחובות הנשיאים, אפרים קציר וגולדה מאיר. הפרויקט יכלול 5 מגדלים: 4 מגדלים בני 15 קומות במגרשים בשטח 8.7 דונם ומגדל נוסף 19 קומות במגרש בשטח 2.2 דונם, 256 יח"ד. ארבעה המגדלים A-D בני 15 קומות ו-2 קומות מרתפי חנייה, 52 יח"ד כל אחד וסה"כ 208 יח"ד. בנובמבר 2010 נקנה חלקה של אפריקה ישראל בעסקת הקומבינציה עם בעלי המגרשים. יזמים: חן ואיתי גינדי בע"מ, ג. אופיר בע"מ, הנדסה: י. שני מהנדסים, אדריכלים: ברעלי לויצקי כסיף אדריכלים. הדמיות: תב"ע - מגרש מגדלים A-D: תוכנית העמדה (מתוך פרויקט השרון העליון) מתחם הר/1200 החדש בהוד השרון מתחם 1200 החדש בהוד השרון. הפרויקטים שמשווקים עד כה הם מגדלי השרון העליון של חברת שרביב (18 קומות, 2 מגדלים בשיווק), מגדל מנרב פרימיום של חברת מנרב (18 קומות, 2מגדלים), קבוצת רכישה מגדל more בשרון / מור בשרון, קבוצת אייקום (13 קומות) ומגדל חבצלת השרון.
  • "בא לגור פה" - "בא לגור פה" היא פינה קטנה, שהשינוי שהיא מעניקה לכם רוכשי הדירות היא בשפה הפשוטה שאנו משתמשים בה, על מנת שתראו שאנו מבינים לליבכם באמת ובתמים. "בא לגור פה" מורכבת מקבוצה קטנה של חברים שלא הכירו מעולם ובדיוק כמוכם רכשו דירה מקבלן. חוו לבד את אותן החוויות, חלקן נעימות יותר וחלקן פחות, בדיוק כפי שאתם חווים כעת, עד אשר נפגשו והחליטו שיחד הם יכולים לעשות טוב יותר בעצמם ולמען כלל דיירי השכונה. "בא לגור פה" היום פה למענכם עם כל הידע והניסיון שצברנו על מנת לתת לכם את הסביבה התומכת תקופה ארוכה לפני הכניסה לדירה, על מנת שלא תצטרכו לעבור את המשא הארוך לעבר דירת חלומותיכם, לבד! אנחנו נציע לכם כלים ומוצרים רבים אשר לטעמנו, באי הוודאות הרב ששורר והאילוצים הרבים שהקבלן מציב, יסייעו לכם לקבל את ההחלטות האופטימאליות והנכונות ביותר עבורכם. נציע לכם מוצרים (מוחשיים ולא מוחשיים) כאלה שאנחנו בעצמנו היינו משתמשים או רוכשים, לא נכניס לכם כוכביות, תמונות "להמחשה בלבד", וכל מיני "לא כוללים" לשום מוצר שנציע לכם. אם מוצר כל שהוא יכלול משהוא שיכול לאכזב אתכם אנחנו נדגיש זאת בצורה הבולטת ביותר. אם יש מוצר שבאמת יאכזב אתכם אנחנו נרגיש זאת מיד, אבל פשוט תפנו אלינו ואנחנו נעשה הכל על מנת לשפרו עבורכם. אנחנו ניתן לכם שרות באופן הכי טוב שאפשר, כמוכם גם אנחנו סבלנו רבות משרות לקוחות גרוע, ולכן נשתדל לתת לכם מענה מהיר לכל בעיה. תשלחו מייל או אפילו תתקשרו אלינו ונעשה הכל על מנת שתהיו שבעי רצון. חברי "בא לגור פה"

ברוכים הבאים לאתר דיירי גינדי ART


ברוכים הבאים לאתר גינדי ארט בהוד השרון


על מנת להכנס לאתר, יש צורך לעבור הליך הרשמה קצרצר, וזאת על מנת שנזהה דיירים אמיתיים בפרוייקט
בסוף תהליך אישור ההרשמה, תהיו חשופים לכל הצעות המחיר ואירועי המכירה המיוחדים שלנו

למען הסר ספק, באלגורפה אינו אתר מטעם הקבלן או היזם בפרוייקט
אני משתמש חדש   משתמש חדש
הרשם באמצעות פייסבוק
כל השדות הם חובה *
בהרשמה את/ה מאשר/ת את תקנון האתר ומאשר/ת קבלת דואר / מסרונים מצוות האתר
אני משתמש קיים   משתמש קיים
התחבר באמצעות פייסבוק
שכחתי סיסמאלהורדת אקסל
ניהול הדירה
של באלגורפה

אקסל ניהול הדירה של באלגורפה