Balagurpo - מעבר לדף הבית Facebook Login התחבר / הירשם
  • סביוני תלמי מנשה - עדכון 15 בפברואר - פרויקט סביוני תלמי מנשה כולל 5 בניינים בין הרחובות אפרים קישון ואהוד מנור בשכונת תלמי מנשה הצעירה (חתני פרס ישראל). בשלב 1 שבנייתו החלה ב-2009 הוקמו בניין בן 10 קומות, 35 יח"ד (101, ארז) ומגדל 14 קומות, 49 יח"ד (102, ברוש), ברחוב אפרים קישון 1-3, בנייתם הסתיימה בסוף 2011 והם בשלבי אכלוס. שלב 2 שינה תב"ע מ-3 מגדלי 12 קומות ל-2 מגדלי 17 ו-18 קומות, 64 יח"ד כל אחד (300, 200). שני מגדלים אלו יהיו הגבוהים בשכונה, סיום הבנייה של שלב זה צפוי לאוגוסט 2012. בשלב 3 יבנה מגדל חמישי, 12 קומות, 44 יח"ד (400) ובסה"כ 256 יח"ד. יזם: אפריקה ישראל מגורים, קבלן: דניה סיבוס, ניהול פרויקט: אחים מרגולין הנדסה, אדריכלים: קידר קדמון אדריכלים.
  • באלגורפה - הוראות הפעלה בסיסיות - דייר/ת יקרים שלום רב, "בא לגור פה" מברכת את הצטרפותכם לאתר הדיירים של בניינים 200 ו-300 בפרויקט, סביוני תלמי מנשה. "בא לגור פה" כאן עבור כל אחד ואחת מכם על מנת לפתוח לכם את הדלת הראשונה במסע הארוך שנקרא רכישת דירה. על מנת שתדעו מה הם הכלים שאנחנו מציעים לכם וכיצד מתנהל האתר, להלן הסבר קצר: מנהל אתר מנהל האתר פה על מנת לכוון לעזור ובאמת להשתדל למענכם בכל השאלות וההתלבטויות שיצוצו לכם במהלך הדרך, לפעמים גם לנו לא יהיו תשובות לכל השאלות שלכם אבל נעשה הכל בכדי לעזור. בסופו של יום גם אנחנו רק בני אדם. קבוצת רכישה צרכניות "בא לגור פה " לא מאמינה "בדואר זבל " גם אנחנו צרכנים ובאמת שאין לנו סבלנות לזה בעצמנו. קבוצת רכישה צרכניות לכל מוצר/ שירות יפורסמו באתר בפורום המותאם להם ע"י הודעה ממנהל האתר בראש הדף. בראש הדף של כל פורום יפתח רישום לאותו מוצר/ שירות על ידי סימון במקום המתאים. תוכל/י להצטרף לאותה קבוצה צרכנית והספק ייצור עמך קשר. ערבי מכירה יפתחו מעת לעת והרישום אליהם יתבצע דרך דף הארועים הממוקם בסרגל העליון בפונט בצבע צהוב. שימו לב כי ארועים אלו לרוב מוגבלים במספר המשתתפים. שתי בקשות לנו אליכם: 1. אנא הירשמו באמת אבל רק באמת אם אתם מעוניינים במוצר/שירות. 2. אנא וודאו שהפרטים ליצירת קשר עם מי מכם שנרשם לקבוצה רשומים נכון בכרטיס הדייר. שלוש הארות לנו בשבילכם: 1. כל ההצעות לקבוצות הצרכניות מפורסמות תמיד בקטגוריות "קבוצות רכישה" בדף הראשי 2. במידה ויש לכם שאלה/הסתייגות לגבי הצעת מחיר זו או אחרת אנא פנו למנהל האתר ואנו נפנה אליכם במהרה ובצורה עניינית 3. ספק אשר נמצא בהסכם עימנו ויעבוד עם דיירי "בא לגור פה" מתחייב להעניק את הצעתו לדייר כפי שמסר אותה למנהלי "בא לגור פה" לרבות התעריף שהוסכם בהצעה. בנוסף יודגש כי בראש ובראשונה הספק מחויב לתת דגש על שירות ברמה הגבוהה ביותר לדיירי "בא לגור פה". במידה ואחד הספקים לא יעמוד בהתחייבויות כלפיכם, אנא יידעו את מנהל האתר שלכם בדחיפות .אנו לא תהסס לסיים התקשרות עם כל ספק אשר לא יבצע התחייבויותיו כראוי. ערבי קונספט צרכניים "בא לגור פה" עורכת מעת לעת ערבי קונספט צרכנים עם חברות מובילות במשק, מידע על ערבים אלו יפורסמו באתר בפורום המיועד להם בראש הדף ולעיתים נשלח לכם הזמנה אישית למייל שלכם עם פרטים על אותו ערב. במקביל יפתח רישום באתר בדף ארועי0 (ממוקם בסרגל העליון ובצבע צהוב) על מנת לאמוד את רמות המשתתפים לאותו ערב, במרבית המקרים הדיירים שירשמו באתר לערבים אלו ויגיעו לאותו ערב ייהנו מצו'פר אישי . ***נשמח לקבל הצעות ורעיונות לשיפור ולשם כך הקמנו פורום ייעודי העונה לאותו השם שיהיה לכולנו בהצלחה!
  • סביוני תלמי מנשה - תרשים סביבה (אפריקה) -
  • סביוני תלמי מנשה (דניה סיבוס) - תלמי מנשה באר יעקב מתחם מגורים הממוקם בתלמי מנשה. הפרויקט נבנה ב- 3 שלבים: שלב א` - בניינים 101 + 102 + חניון + חדר טרפו: בניין 101 – קומת קרקע + 9 קומות (35 יח"ד) בניין 102 – קומת קרקע + 13 קומות (49 יח"ד) שלב ב`- בניינים 200+ 300: בניין 200 – קומת קרקע + 17 קומות (64 יח"ד) בניין 300 – קומת קרקע + 16 קומות (64 יח"ד) שלב ג`- בניין 400: קומת קרקע + 11 קומות (44 יח"ד) סה"כ 256 יח"ד מאפייני בנייה שלד - טרומי מחיצות פנים – בלוק אשבונד חיפוי בהיקף – פלטות גבס. מזמין העבודה: אפריקה ישראל משרד פיקוח: מרגולין

ברוכים הבאים לאתר דיירי תלמי מנשה


ברוכים הבאים לאתר תלמי מנשה


על מנת להכנס לאתר, יש צורך לעבור הליך הרשמה קצרצר, וזאת על מנת שנזהה דיירים אמיתיים בפרוייקט
בסוף תהליך אישור ההרשמה, תהיו חשופים לכל הצעות המחיר ואירועי המכירה המיוחדים שלנו

למען הסר ספק, באלגורפה אינו אתר מטעם הקבלן או היזם בפרוייקט
אני משתמש חדש   משתמש חדש
הרשם באמצעות פייסבוק
כל השדות הם חובה *
בהרשמה את/ה מאשר/ת את תקנון האתר ומאשר/ת קבלת דואר / מסרונים מצוות האתר
אני משתמש קיים   משתמש קיים
התחבר באמצעות פייסבוק
שכחתי סיסמאלהורדת אקסל
ניהול הדירה
של באלגורפה

אקסל ניהול הדירה של באלגורפה