Balagurpo - מעבר לדף הבית Facebook Login התחבר / הירשם
 • "בא לגור פה" - הצעות מחיר ועוד... - בדף קבוצות הרכישה שנמצא בסרגל העליון, תוכלו להצטרף למגוון ההצעות הבלעדיות והמיוחדות שיש ל"בא לגור פה" להציע מול מגוון ספקים עמם אנו עובדים. להלן: לינק ישיר לדף: http://www.balagurpo.com/Offers.aspx

  ההצעה דרכינו היא בלעדית והיא הטובה ביותר שיש בשוק למוצר אותו אתם מחפשים. חלק מההצעות לא מפורסמות בשל בעיות מסחריות. אנחנו לא רוצים לעשות נזק לספקים שעובדים עמנו. "בא לגור פה" עובדת בפורמט של "קבוצה של קבוצות רכישה" שלא יספרו לכם אחרת,
  ההיסטוריה מספרת שמי שהתחיל את כל זה הייתה קבוצת דיירים מהעיר מודיעין, כמעט במקביל קמה קבוצה של דיירים באחד מהפרויקטים בעיר חיפה, קבוצה זו זכתה לכתבה מעניינת בתקשורת.
  בשלהי 2009, התאגדה קבוצה קטנה של דיירים (שאני אחד מהם) במטרה לקחת את כל זה ולהקפיץ אותו כמה מדרגות קדימה, בהתחלה עבור הפרויקט שלנו (גינדי בולווארד) ולאחר מכן לפרויקט לידנו שבקש להצטרף לרכבת ולזה שלידו וכך הלאה. מסביב היו עוד התאגדויות עצמאיות מעניינות של פרויקטים נוספים שחלקן עשו גם דברים מדהימים, תאמת למדנו רבות האחד מהשני, אך כולן דעכו עם הזמן, ולא נותר להם כל זכר.

  במהלך התקופה הזו ועד היום מובילי הקבוצה עברו מספר שינויים, אנחנו לא אנשי עסקים ומעולם לא התיימרנו להיות כאלה, טובת הלקוח, רוכש הדירה במקרה שלנו, תמיד עומדת לנגד עיניינו ותמיד גם תעמוד, כמונו כמוכם, רוכשי דירות מקבלן, תמימים (לפחות בהתחלה) שרק רצו לעשות טוב עבורם ועבור שכניהם וחשבו לעצמם למה להמציא כל פעם את הגלגל מחדש, אם אפשר להעביר את כל מה שבנינו והכנו יחד הלאה. ולא רק זה גם לשדרג אותו עד שנמצא את הנוסחא הכי נכונה, יכול לומר שיש לנו היום מספר הצעות מחיר שהן בכמה רמות יותר טובות מאלו שהצלחנו להשיג עבור הפרויקט שלנו (והיינו 400 יח"ד מגובשות כיחידה אחת)

  אנחנו לא חסינים מטעויות, אך אנחנו מקשיבים לביקורות ודואגים לתקן איפה שצריך לתקן. שביעות הרצון שלכם זו ההצלחה שלנו ולהפך.

  סל שרותינו היום הוא הרבה מעבר לאירועי מכירה וקבוצות רכישה
  אנחנו מסייעים להקים נציגויות דיירים וועדים, אנחנו נותנים ייעוץ בכל מה שקשור לעיצוב הדירה - יהיה ביקוש נקצה לכם בפורום מעצבת שתתן לכם מענה לשאלותיכם. אנחנו רוצים שכל הפרויקטים ברחבי הארץ יחוו את הזכרונות הנעימים שלנו היה מהשלבים שלפני האיכלוס ואלו שבאו לאחר האיכלוס.
  קל זה לא היה הרבה מאוד בעיות מול הקבלן (סטנדרט בניה נמוך) מול היזם (לא כל כך ספר אותנו), מול העירייה (ארנונה בשמיים, ומעט מאוד פיתוח)
  אבל מכל זה למדנו, חקרנו, חפרנו והשכלנו.

  נסייע בכל מה שיידרש, ככל שנוכל, למי שתהה "בא לגור פה" מונה נכון להיום 2 אנשים בלבד! למי שעוד תהה, לא זה לא העבודה שלנו, אנחנו עובדים במשרות מלאות כשכירים במקומות עבודה גדולים ודורשים.

  אנחנו בונים משהו יחד אתכם ועם כל שאר הפרויקטים בתקווה שבעתיד המידע שיצטבר אצלינו יוכל להיות נחלת הכלל ונהיה כרוכשי דירות עם היד על העליונה.

  שיהיה לכולנו בהצלחה!
  רואי ותומר
  "בא לגור פה"
 • "בא לגור פה" - כיצד זה עובד? -
  דייר/ת יקרים שלום רב ,

  "בא לגור פה" מברכת את הצטרפותכם לאתר הפרויקט שלכם, רחובות ההולנדית
  "בא לגור פה" פה עבור כל אחד ואחת מכם על מנת לפתוח לכם את הדלת הראשונה במסע הארוך שנקרא רכישת דירה.

  על מנת שתדעו מה הם הכלים שאנחנו מציעים לכם וכיצד מתנהל האתר, להלן הסבר קצר:

  מנהל אתר

  מנהל האתר פה על מנת לכוון לעזור ובאמת להשתדל למענכם בכל השאלות וההתלבטויות שיצוצו לכם במהלך הדרך, לפעמים גם לנו לא יהיו תשובות לכל השאלות שלכם אבל נעשה הכל בכדי לעזור. בסופו של יום גם אנחנו רק בני אדם.

  קבוצת רכישה צרכניות

  חברת "בא לגור פה " לא מאמינה "בדואר זבל " גם אנחנו צרכנים ובאמת שאין לנו סבלנות לזה בעצמנו.

  קבוצת רכישה צרכניות לכל מוצר/ שירות יפורסמו באתר בפורום המותאם להם ע"י הודעה ממנהל האתר בראש הדף. בראש הדף של כל פורום יפתח רישום לאותו מוצר/ שירות על ידי סימון במקום המתאים. תוכל/י להצטרף לאותה קבוצה צרכנית והספק ייצור עמך קשר.

  שתי בקשות לנו אליכם:
  1. אנא הירשמו באמת אבל רק באמת אם אתם מעוניינים במוצר/שירות.
  2. אנא וודאו שהפרטים ליצירת קשר עם מי מכם שנרשם לקבוצה רשומים נכון בכרטיס הדייר.

  שלוש הארות לנו בשבילכם:

  1. כל ההצעות לקבוצות הצרכניות מפורסמות תמיד בקטגוריות "קבוצות רכישה" בדף הראשי
  2. במידה ויש לכם שאלה/הסתייגות לגבי הצעת מחיר זו או אחרת אנא פנו למנהל האתר ואנו נפנה אליכם במהרה ובצורה עניינית
  3. ספק אשר נמצא בהסכם עימנו ויעבוד עם דיירי "בא לגור פה" מתחייב להעניק את הצעתו לדייר כפי שמסר אותה למנהלי "בא לגור פה" לרבות התעריף שהוסכם בהצעה. בנוסף יודגש כי בראש ובראשונה הספק מחויב לתת דגש על שירות ברמה הגבוהה ביותר לדיירי "בא לגור פה".
  במידה ואחד הספקים לא יעמוד בהתחייבויות כלפיכם, אנא יידעו את מנהל האתר שלכם בדחיפות .אנו לא תהסס לסיים התקשרות עם כל ספק אשר לא יבצע התחייבויותיו כראוי.


  ערבי קונספט צרכניים

  "בא לגור פה" עורכת מעת לעת ערבי קונספט צרכנים עם חברות מובילות במשק, מידע על ערבים אלו יפורסמו באתר בפורום המיועד להם בראש הדף ולעיתים נשלח לכם הזמנה אישית למייל שלכם עם פרטים על אותו ערב.
  במקביל יפתח רישום באתר על מנת לאמוד את רמות המשתתפים לאותו ערב, במרבית המקרים הדיירים שירשמו באתר לערבים אלו ויגיעו לאותו ערב ייהנו מצו'פר אישי .


  ***נשמח לקבל הצעות ורעיונות לשיפור ולשם כך הקמנו פורום ייעודי העונה לאותו השם

ברוכים הבאים לאתר דיירי רחובות ההולנדית


ברוכים הבאים לאתר רחובות ההולנדית

על מנת להכנס לאתר, יש צורך לעבור הליך הרשמה קצרצר, וזאת על מנת שנזהה דיירים אמיתיים בפרוייקט
בסוף תהליך אישור ההרשמה, תהיו חשופים לכל הצעות המחיר ואירועי המכירה המיוחדים שלנו

למען הסר ספק, באלגורפה אינו אתר מטעם הקבלן או היזם בפרוייקט
אני משתמש חדש   משתמש חדש
הרשם באמצעות פייסבוק
כל השדות הם חובה *
בהרשמה את/ה מאשר/ת את תקנון האתר ומאשר/ת קבלת דואר / מסרונים מצוות האתר
אני משתמש קיים   משתמש קיים
התחבר באמצעות פייסבוק
שכחתי סיסמאלהורדת אקסל
ניהול הדירה
של באלגורפה

אקסל ניהול הדירה של באלגורפה