באלגורפה - Balagurpo

איך משתתפים?   ארועי מכירה   קבוצות רכישה   צור קשר  

דייר/ת יקרים שלום רב,

"בא לגור פה" כאן עבור כל אחד ואחת מכם על מנת לפתוח לכם את הדלת הראשונה במסע הארוך שנקרא רכישת דירה.
על מנת שתדעו מה הם הכלים שאנחנו מציעים לכם וכיצד מתנהל האתר, להלן הסבר קצר:

מנהל אתר

שלום, אנחנו רואי ותומר, מקימי באלגורפה. אנחנו פה על מנת לכוון לעזור ובאמת להשתדל למענכם בכל השאלות וההתלבטויות שיצוצו לכם במהלך הדרך, לפעמים גם לנו לא יהיו תשובות לכל השאלות שלכם אבל נעשה הכל בכדי לעזור. בסופו של יום גם אנחנו רק בני אדם.

קבוצת רכישה צרכניות

קבוצת רכישה צרכניות לכל מוצר/ שירות יפורסמו באתר בפורום המותאם להם ע"י הודעה ממנהל האתר בראש הדף. בראש הדף של כל פורום יפתח רישום לאותו מוצר/ שירות על ידי סימון במקום המתאים. תוכל/י להצטרף לאותה קבוצה צרכנית והספק ייצור עמך קשר. ערבי מכירה יפתחו מעת לעת והרישום אליהם יתבצע דרך דף הארועים הממוקם בסרגל העליון בפונט בצבע צהוב. שימו לב כי ארועים אלו לרוב מוגבלים במספר המשתתפים.

ערבי קונספט צרכניים

"בא לגור פה" עורכת מעת לעת ערבי קונספט צרכנים עם חברות מובילות במשק, מידע על ערבים אלו יפורסמו באתר בפורום המיועד להם בראש הדף ולעיתים נשלח לכם הזמנה אישית למייל שלכם עם פרטים על אותו ערב.
במקביל יפתח רישום באתר בדף ארועים (ממוקם בסרגל העליון ובצבע צהוב) על מנת לאמוד את רמות המשתתפים לאותו ערב, במרבית המקרים הדיירים שירשמו באתר לערבים אלו ויגיעו לאותו ערב ייהנו מצו'פר אישי .

שתי בקשות לנו אליכם:

1. אנא הירשמו באמת אבל רק באמת אם אתם מעוניינים במוצר/שירות.
2. אנא וודאו שהפרטים ליצירת קשר עם מי מכם שנרשם לקבוצה רשומים נכון בכרטיס הדייר.
"בא לגור פה" לא מאמינה בדואר זבל. גם אנחנו צרכנים ובאמת שאין לנו סבלנות לזה בעצמנו.

שתי הערות לנו בשבילכם:

1. במידה ויש לכם שאלה/הסתייגות לגבי הצעת מחיר זו או אחרת אנא פנו למנהל האתר ואנו נפנה אליכם במהרה ובצורה עניינית
2. ספק אשר נמצא בהסכם עימנו ויעבוד עם דיירי "בא לגור פה" מתחייב להעניק את הצעתו לדייר כפי שמסר אותה למנהלי "בא לגור פה" לרבות התעריף שהוסכם בהצעה. בנוסף יודגש כי בראש ובראשונה הספק מחויב לתת דגש על שירות ברמה הגבוהה ביותר לדיירי "בא לגור פה".
במידה ואחד הספקים לא יעמוד בהתחייבויות כלפיכם, אנא יידעו את מנהל האתר שלכם בדחיפות. אנו לא נהסס לסיים התקשרות עם כל ספק אשר לא יבצע התחייבויותיו כראוי.

שיהיה לכולנו בהצלחה!

להצטרפות לבאלגורפה